Wedstrijden deze en volgende week

Wedstrijden deze en volgende week

Het wedstrijdprogramma op de website is de meest actuele versie. Bekijk altijd voor vertrek deze pagina voor de laatste informatie. Afgelastingen worden doorgestreept weergegeven.
 

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 9:00 SC Scheemda JO14-1 Rolder Boys JO14-1
29 jan 9:00 Rolder Boys JO12-1 VKW JO12-2
29 jan 9:00 Rolder Boys JO9-1 Achilles 1894 JO9-1
29 jan 9:00 ACV JO9-3 Rolder Boys JO9-3
29 jan 9:00 Rolder Boys JO8-1 Achilles 1894 JO8-3
29 jan 10:00 LTC JO11-6 Rolder Boys JO11-2JM
29 jan 10:15 Rolder Boys JO10-2 Eext JO10-1
29 jan 10:30 Musselkanaal JO17-1 Rolder Boys JO17-1
29 jan 10:30 Smilde'94 JO13-1 Rolder Boys JO13-1
29 jan 10:30 Gieten JO9-1 Rolder Boys JO9-2
29 jan 11:00 Rolder Boys JO11-1 Ruinen JO11-1
29 jan 11:30 Rolder Boys JO15-1 Beilen JO15-1
29 jan 11:30 Rolder Boys JO10-1 LEO (Loon) JO10-3
29 jan 14:00 Helpman JO17-3 Rolder Boys JO17-2
29 jan 14:30 Een 2 Rolder Boys 2
29 jan 14:30 Rolder Boys JO19-1 FC Assen JO19-1
29 jan 14:30 Rolder Boys JO19-2 FC Zuidlaren JO19-4
30 jan 10:00 VV Sleen 2 (zon) Rolder Boys 3 (zon)
30 jan 10:00 Heiligerlee 5 (zon) Rolder Boys 5 (zon)
30 jan 11:00 Rolder Boys 2 (zon) Noordster 2 (zon)
30 jan 12:00 Annen 3 (zon) Rolder Boys 4 (zon)
30 jan 14:00 Rolder Boys 1 (zon) Noordster 1 (zon)
5 feb 9:00 SJS JO17-1 Rolder Boys JO17-1
5 feb 9:00 Rolder Boys JO14-1 SJO ZVC '14 JO14-1JM
5 feb 9:00 FC Assen JO12-3 Rolder Boys JO12-1
5 feb 9:00 Rolder Boys JO11-2JM Wijster JO11-1JM
5 feb 9:00 Achilles 1894 JO10-3 Rolder Boys JO10-2
5 feb 9:00 Rolder Boys JO9-3 VIOS (O) JO9-1
5 feb 9:00 ACV JO8-3 Rolder Boys JO8-1
5 feb 10:00 LTC JO9-1 Rolder Boys JO9-1
5 feb 10:15 Rolder Boys JO9-2 Assen FC JO9-5JM
5 feb 11:00 vv Stânfries JO11-1 Rolder Boys JO11-1
5 feb 11:30 Rolder Boys JO15-1 Velocitas 1897 JO15-1
5 feb 11:30 Rolder Boys JO13-1 ONR JO13-1
5 feb 11:30 Rolder Boys JO10-1 LTC JO10-4
5 feb 14:00 Annen VR1 Rolder Boys VR1
5 feb 14:30 Rolder Boys JO19-1 vv Roden JO19-1
5 feb 14:30 ASVB JO19-1JM Rolder Boys JO19-2
5 feb 14:30 Rolder Boys JO17-2 SJO NWWC JO17-1
5 feb 16:00 Donkerbroek 4 Rolder Boys 2
6 feb 10:00 Rolder Boys 2 (zon) LSC 1890 2 (zon)
6 feb 10:00 Rolder Boys 3 (zon) EHS'85 2 (zon)
6 feb 10:00 Gieten 4 (zon) Rolder Boys 4 (zon)
6 feb 10:00 Alteveer 3 (zon) Rolder Boys 5 (zon)
6 feb 14:00 Annen 1 (zon) Rolder Boys 1 (zon)
6 feb 14:00 Rolder Boys 1 (zon) Zuidwolde 1 (zon)
12 feb 9:00 ST VAKO/Tynaarlo/Yde de Punt JO17-2 Rolder Boys JO17-2
12 feb 9:00 VKW JO14-1JM Rolder Boys JO14-1
12 feb 9:00 Rolder Boys JO12-1 ACV JO12-4
12 feb 9:00 Assen FC JO11-3JM Rolder Boys JO11-2JM
12 feb 9:00 Gomos JO9-1 Rolder Boys JO9-2
12 feb 9:00 Rolder Boys JO8-1 FC Assen JO8-3
12 feb 10:00 LEO (Loon) JO9-2 Rolder Boys JO9-3
12 feb 10:15 Rolder Boys JO10-2 SJO ZVC '14 JO10-3
12 feb 10:30 LEO (Loon) JO15-1 Rolder Boys JO15-1
12 feb 10:30 S.V. Haulerwijk JO13-1JM Rolder Boys JO13-1
12 feb 11:00 Rolder Boys JO11-1 Beilen JO11-1JM
12 feb 11:00 Asser Boys JO10-2 Rolder Boys JO10-1
12 feb 11:30 Rolder Boys JO17-1 Wildervank JO17-2
12 feb 11:30 Rolder Boys JO9-1 Borger JO9-1
12 feb 14:30 Rolder Boys JO19-2 LTC JO19-2
13 feb 10:00 Rolder Boys 4 (zon) LEO (Loon) 3 (zon)
13 feb 10:00 Rolder Boys 5 (zon) Pekelder Boys 4 (zon)
13 feb 11:00 Peize 2 (zon) Rolder Boys 2 (zon)
13 feb 11:00 Kwiek 3 (zon) Rolder Boys 3 (zon)
13 feb 14:00 Rolder Boys 1 (zon) Helpman 1 (zon)
13 feb 14:00 Rolder Boys 1 (zon) Germanicus 1 (zon)
19 feb 11:30 Rolder Boys JO15-1 FC Assen JO15-2
19 feb 14:30 Veenhuizen 3 Rolder Boys 2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!