Mocht u nog vragen hebben over de teamindeling, dan graag contact opnemen met het desbetreffende aanspreekpunt van de leeftijdscategorie (klik hier voor de contactgegevens). Bij eventuele geschillen kunt u contact opnemen met de voorzitter van de Jeugdcommissie.
Ondanks de inspanning van de aanspreekpunten, is het helaas nog niet gelukt elke team te voorzien van een leider of leidster voor aankomend seizoen. Staat bij het team nog geen leider genoemd, neem contact op met het aanspreekpunt om gezamenlijk tot een oplossing te komen.
De trainingen van alle teams starten vanaf maandag 10 augustus as. De trainer van het team informeert zelf de spelers over de trainingsdagen en aanvangstijden. De start van de bekerwedstrijden staat gepland voor zaterdag 22 augustus as. Het wedstrijdprogramma is nog niet bekend.
We wensen alle jongens en meisjes veel plezier in hun nieuwe team en hopen dat we iedereen na de vakantie met veel enthousiasme weer zien.
Prettige vakantie!
INDELING JEUGDTEAMS SEIZOEN 2015-2016:
F pupillen: aanspreekpunt: Alex Hindriks
F1 |
F2 |
F3 |
F4 |
Trainer: |
Trainer: |
Trainer: |
Trainer: |
Stijn Wolfkamp |
Thomas Dieden/Raimo Bruinsma |
Rutger Sipma |
Bram Brugman |
Leider: |
Leider: |
Leider: |
Leider: |
Ronald Kamst |
Gert-Jan Hingstman |
Arjen Tigelaar |
Marcel Moerman |
|
|
|
|
1. Just de Bos |
Aaron Jans |
Yoran Tinge |
Ruben Meijer |
2. Bas van der Veen |
Colin van der Kloo |
Bjorn Klinkhamer |
Mads Moerman |
3. Jeppe v/d Vaart |
Daan Boelens |
Bram Luis |
Mike Kok |
4. Kaj Brandsma |
Gijs Hingstman |
Erik Brink |
Nik de Zwaan |
5. Keaan Struik |
Henk Jan Weuring |
Jop Tigelaar |
Sem Borghoff |
6. Niels Nijmeijer |
Jurn Elling |
Jurre Berkepies |
Tom Nijmeijer |
7. Rens Wiechers |
Mark Stoffers |
Sascha Westerbring |
Stijn Doornbos |
8. Ruben Kamst |
Oscar Nieuwenhuis |
Bjorn Haandrikman |
Joris Tiersma |
9. Thomas Pepping |
Thijs Stoffers |
Thijs Stronks |
|
E pupillen: aanspreekpunt: Else Boelens
E1 |
E2 |
E3 |
E4 |
Trainer: |
Trainer: |
Trainer: |
Trainer: |
Robin Seefat |
Thijs Dubbelboer |
Sander Jansen |
Jasper Dieden |
Leider: |
Leider: |
Leider: |
Leider: |
Ruud Stel |
André Zinger |
Gert Kok |
Vacant |
|
|
|
|
1. Adi Kubat |
Bart Stevens |
Allon Keja |
Arjen Jobing |
2. Daan Hingstman |
Demi Talens |
Dave Kok |
Demi Lunsing |
3. David Nieuwenhuis |
Dirk-Jan Prummel |
David Kamst |
Guus Heling |
4. Karst Wientjes |
Ivo Keun |
Jessie de Jong |
Harmen Westerbring |
5. Leon Holtrop |
Romy Stadens |
Kees Vonk |
Jamila Snoek |
6. Rick Bouma |
Sven Zinger |
Koen Minks |
Mans Dikland |
7. Sander Stel |
Thom Kuik |
Mack Warring |
Mathilde Beijering |
8. Tieme Baris |
Wessel Smeenge |
Patrick Hindriks |
Mees de Graaf |
9. Tiemen de Bos |
Youri Kuiper |
Tim Kemkers |
Tim Kruizinga |
D pupillen: aanspreekpunt: Henriëtte Boerma
D1 |
D2 |
D3 |
Trainer: |
Trainer: |
Trainer: |
Pieter Suurs |
Ward Alblas |
Jorian Roelink |
Leider: |
Leider: |
Leider: |
Marcel Ernens |
Mark Dubbelboer |
Pieter Gils |
|
|
|
1. Arjan Zuidberg |
Bent Brandsma |
Alwin Gils |
2. Koen Vos |
Bram Dubbelboer |
Bjorn Struik |
3. Luuk Wolfkamp |
Gerwin Berkepies |
Dean Dissel |
4. Marc Boerma |
Noah Jans |
Jesse Boelens |
5. Riemer Teule |
Lars Luinge |
Leon Warring |
6. Robin de Lange |
Lenno Ek |
Minte Blaauw |
7. Stan Ernens |
Marciano Hauber |
Pelle van der Vaart |
8. Thijmen Hommes |
Marco Kuiper |
Rick Arends |
9. Thijs Warringa |
Mees Blaauw |
Rick Mekkes |
10. Tijn Minks |
Robert Emmens |
Sebastiaan Bruins |
11. Tim Bouma |
Ruben Schutrup |
Stef Lunsing |
12. Viggo Sipma |
Thomas Brouwer |
Jeroen Stevens |
13. Wessel Zwart |
Storm Meijerink |
Pepijn Smits |
C-junioren: aanspreekpunt: Hanneke Geertsema
C1 |
C2 |
C3 |
Trainer: |
Trainer: |
Trainer: |
Bert Bloembergen |
Jasper Kroon |
Luuk Kimbal |
Leider: |
Leider: |
Leider: |
vacant |
vacant |
vacant |
|
|
|
1. Bart Lensen |
Benjamin Kamerling |
Dennis Groenendijk |
2. Bram Noorman |
Daan van der Meulen |
Dennis Hietbrink |
3. Daan Elting |
Damian Jansen |
Emiel Dreves |
4. Dennis Takens |
Jeffrey Takens |
Ewoud Wieldraaijer |
5. Erik Braamskamp |
Jonathan Koch |
Jan Hingstman |
6. Hidde Wildeman |
Mads Baris |
Jasper vd Tillaar |
7. Joost Hanning |
Marc Mekkes |
Jelmer Dekker |
8. Maarten Hommes |
Martijn Keur |
Jop Geertsema |
9. Martijn Vrieling |
Nathan Hoving |
Julian Bakker |
10. Patrick Ernens |
Nick Stuurwold |
Rick Elling |
11. Sander Fokkema |
Sander Teule |
Rick Wagter |
12. Steijn Bloembergen |
Thomas Dieden |
Roy Boer |
13. Thomas Keun |
Tom Wolfkamp |
Stijn Kleijer |
14. |
Leandro Roeters |
Tom Bebsler |
C4 |
Meisjes MC1 (11-tal) |
Meisjes MC2 (7-tal) |
Trainer: |
Trainer: |
Trainer: |
Jeroen Knol |
Rick Buring |
Ronald Sipma |
Leider: |
Leider: |
Leider: |
Peter Smit |
Allard Venekamp |
Vacant |
|
|
|
1. Jeremy de Jong |
Amber Buring |
Anne Frederique Bruins |
2. Joost Bijsterveld |
Amé Hadders |
Annelies Zwarts |
3. Jorn Kuik |
Anniek Evenhuis |
Daniëlle Kuik |
4. Frank Buma |
Birgit Kippers |
Dione Sipma |
5. Lennard Beijering |
Cecile de Vries |
Ilse Struik |
6. Lennart Remmerswaal |
Deborah Geuzinge |
Jante Holtrop |
7. Mark Jobing |
Hannah Vos |
Kimberley Oldenburger |
8. Mees Brugman |
Janneke Lensen |
Kirsten Sipma |
9. Milan Woltjer |
Kira Sipma |
Melissa Veen |
10. Rick Krol |
Lisan Dijkstra |
Rosan Smeenge |
11. Rik Holtrop |
Lisanne Arends |
|
12. Ruben Smit |
Lotte Takens |
|
13. Sander Gils |
Myrthe Ernens |
|
14. |
Silke Oosting |
|
15. |
Susan Jansen |
|
B-junioren: aanspreekpunt: Jack Stoffers
B1 |
B2 * |
Trainer: |
Trainer: |
Frank Suurd |
Pieter Oosterbos |
Leider: |
Leider: |
Allard Krikke |
Vacant |
|
|
1. Ward Ablas |
Deon Vierhouten |
2. Bart Wildeman |
Floris Koch |
3. Gilles Laernoes |
Frank Ratering |
4. Ivan Keja |
Ingmar Jaarsma |
5. Jasper Dieden |
Jesse Dekens |
6. Jonah Tahalele |
Jesse Hingstman |
7. Jonne Bavinck |
Joost Lenting |
8. Lars Arends |
Kasper Stel |
9. Mirko Zwart |
Kyle Dijkstra |
10. Niek Dubbelboer |
Mark Braamskamp |
11. Rutger Sipma |
Marco Eefting |
12. Sander Jansen |
Mats Bijsterveld |
13. Siemen Krikke |
Moesen Tajik |
14. Vincent Wolf |
Pascal Zoelman |
15. |
Raimo Bruinsma |
16. |
Ryan Meijerink |
17. |
Sven Takens |
18. |
Thijs Dubbelboer |
19. |
Twan Hadders |
A-junioren: aanspreekpunt: Jack Stoffers
A1 |
A2 * |
Trainer: |
Trainer: |
Swawek Andrzejewski |
Tom Westebring |
Coach: |
Leider: |
Marco Wiechers |
Vacant |
Leider: |
|
Jos Wolfkamp |
|
|
|
1. Youri de Glint |
Bas Geertsema |
2. Bart Slob |
Bas Gerding |
3. Bram Brugman |
Daan Knol |
4. Jasper Kroon |
Danilo Post |
5. Jelle Riemersma |
Danny Sipma |
6. Joost Roks |
Dave Gudema |
7. Luuk Kimbal |
Enzo Homan |
8. Maarten van Rensen |
Harwin Dekker |
9. Mark Lenting |
Joran Flap |
10. Martijn v/d Meulen |
Jorian Roelink |
11. Michiel Snijders |
Jordi Bron |
12. Niels Stoffers |
Robert Mos |
13. Pim Roks |
Wouter Faber |
14. Robin Seefat |
|
15. Stijn Wolfkamp |
|
* In overleg met de spelers/ouders van A2 en B2 is afgesproken dat
een schema wordt opgesteld waarbij elke wedstrijd een aantal spelers
van B2 meespelen met A2.