Trainingsschema

Trainingsschema

Onderstaand is het voorlopige trainingsschema voor het seizoen 2023-2024 te vinden. Ook informatie over de veld- en kleedkamerindeling staat bij de betreffende training gemeld. Klik daarvoor op het pijl.pngteken achter de regel die je team betreft.

Kijk goed wanneer je ingedeeld staat en op welk veld de training is ingedeeld. Het is niet toegestaan om van deze indeling af te wijken, omdat er dan op een andere plek in het schema capaciteitsproblemen ontstaan.

Wat te doen bij slecht weer?

De bespeelbaarheid van de grasvelden wordt beoordeeld door consul Henk Bos. In het geval hij van mening is dat er niet op gras gespeeld kan worden dan wordt dit richting de trainers gecommuniceerd.

In afwijking van het onderstaande trainingsschema geldt dan dat:
  • Op maandag JO19-1 uitwijkt naar kunstgras
  • Op dinsdag JO17-1 en JO17-2 uitwijken naar kunstgras (beide op een helft)
  • Op woensdag en vrijdag alle teams uitwijken naar kunstgras
  • Op donderdag JO15-1 en JO15-2 uitwijken naar kunstgras (beide op een helft). Over de seniorentrainingen vindt overleg plaats.

Een besluit van de consul over de bespeelbaarheid van de velden is bindend en kan niet ter discussie worden gesteld. Wanneer er geheel niet getraind kan worden (bijvoorbeeld bij veel sneeuw, ijzel of onweer) en trainingen geheel worden afgelast dan wordt dit zo spoedig mogelijk gemeld via de Afgelastingenpagina

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Rolder Boys JO15-1 17.00 - 18.30 Tim Bouma, Stephan Hakkers
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO15-2 17.00 - 18.30 Dean Dissel, Dirk-Jan Prummel
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO17-1 18.30 - 20.00 Richard Houtman
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO19-1 18.30 - 20.00 Max de Vries
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys G1 18.45 - 19.45 Thomas Keun, Niek Dubbelboer
  • Jeugdstadion
  • -
Rolder Boys 35+1 20.00 - 21.00
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 3 (zon) 20.00 - 21.00
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 3 20.00 - 21.00 Martin Sipma
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 4 20.00 - 21.00
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 1 20.00 - 21.30 Rick Slor, Franky Klunder
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys 2 20.00 - 21.30 Marco Wiechers
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 2 (zon) 20.00 - 21.30 Rick Slor, Franky Klunder
  • Kunstgras
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Rolder Boys JO7-1 16.00 - 16.45 Hendrik Jansen
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO8-1 17.00 - 18.15 Keano Jansen, Tom Nijmeijer
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO8-2 17.00 - 18.15 Daniël Gritter
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO9-1 17.00 - 18.15 Mark Stoffers
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO9-2 17.00 - 18.15 Thomas Pepping
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO10-1 18.15 - 19.30 Rens Wiechers
  • Jeugdstadion
  • -
Rolder Boys JO10-2 18.15 - 19.30 Ruben Smit
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO11-1 18.15 - 19.30 Johan Lingbeek
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO11-2JM 18.15 - 19.30 Meile Kaspers
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO12-1 18.15 - 19.30 Edwin Klaassens
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO12-2 18.15 - 19.30 Erik Brink, Jop Tigelaar
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO17-2 19.30 - 21.00 Marc Boerma, Ruben Smit
  • Kunstgras
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Rolder Boys JO14-1 18.00 - 19.30 Johan Weersing
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO13-1 18.30 - 20.00 Stijn Wolfkamp
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO19-1 19.30 - 21.00 Max de Vries
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 3 20.00 - 21.00 Bert Stuut
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys 2 20.00 - 21.30 Marco Wiechers
  • Kunstgras
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Rolder Boys JO15-1 17.00 - 18.30 Tim Bouma, Stephan Hakkers
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO15-2 17.00 - 18.30 Dean Dissel, Dirk-Jan Prummel
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO17-1 18.30 - 20.00 Richard Houtman
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO17-2 18.30 - 20.00 Marc Boerma, Ruben Smit
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 1 19.30 - 21.00 Rick Slor, Franky Klunder
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys 2 (zon) 19.30 - 21.00 Rick Slor, Franky Klunder
  • Kunstgras
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Rolder Boys JO11-1 15.30 - 16.45 Johan Lingbeek
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO8-1 17.00 - 18.15 Sem Schutrups, Wibe Wiering
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO8-2 17.00 - 18.15 Elmar Katerberg
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO9-1 17.00 - 18.15 Mark Stoffers, Thomas Pepping
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO9-2 17.00 - 18.15 René de Weerd
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO10-1 18.15 - 19.30 Rens Wiechers
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO10-2 18.15 - 19.30 Ruben Smit
  • Jeugdstadion
  • -
Rolder Boys JO11-2JM 18.15 - 19.30 Tjalling Igle Jansma
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO12-1 18.15 - 19.30 Edwin Klaassens
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO12-2 18.15 - 19.30 Erik Brink, Jop Tigelaar
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys JO13-1 18.30 - 20.00 Stijn Wolfkamp
  • B-veld
  • -
Rolder Boys JO14-1 18.30 - 20.00 Sander Stel
  • B-veld
  • -
Rolder Boys 35+1 20.00 - 21.30
  • Kunstgras
  • -
Rolder Boys VR18+1 20.00 - 21.30
  • Kunstgras
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!