Rolder Boys JO19-1
Trainers: Franky Klunder en Lars Uineken
Spelers: Lars Arends, Mark Braamskamp, Jasper Dieden, Jorrick Dijkstra, Niek Dubbelboer, Jorik Hamming, Jesse Hingstman, Ivan Keja, Siemen Krikke, Gillis Laernoes, Leon Prins, Rutger Sipma, Vincent Wolf, Pascal Zoelman, Mirko Zwart.
Rolder Boys JO19-2
Trainers: Franky Klunder en Lars Uineken
Spelers: Mats Bijsterveld, Roy Boer, Jesse Dekens, Thijs Dubbelboer, Jop Geertsema, Twan Hadders, Jan Hingstman, Floris Koch, Joost Lenting, Marnix Meijeringh, Frank Ratering, Kasper Stel, Moesen Tajik, Sven Takens, Jasper van den Tillaar.
Rolder Boys JO17-1
Trainer: Max de Vries
Spelers: Steijn Bloembergen, Raimo Bruinsma, Frank Buma, Daan Elting, Patrick Ernens, Sander Fokkema, Joost Hanning, Maarten Hommes, Jeremy de Jong, Thomas Keun, Jorn Kuik, Dennis Takens, Martijn Vrieling, Tom Wolfkamp.
Rolder Boys JO17-2
Trainer: vacature
Spelers: Mads Baris, Joost Bijsterveld, Mees Brugman, Jelmer Dekker, Rick Elling, Robert Emmens, Sander Gils, Dennis Groenendijk, Marc Mekkes, Daan van der Meulen, Jeffrey Takens, Sander Teule, Ewoud Wieldraaijer, Hidde Wildeman.
Rolder Boys JO17-3
Trainer: vacature
Spelers: Erik Braamskamp, Thomas Dieden, Rik Holtrop, Nathan Hoving, Benjamin Kamerling, Martijn Keur, Jonathan Koch, Rick Krol, Rick Mekkes, Leandro Roeters, Ruben Smit, Nick Stuurwold, Milan Woltjer.
Rolder Boys MO17-1
Trainer: Rick Buring
Spelers: Linda Boerma, Amber Buring, Lisan Dijkstra, Myrthe Ernens, Anniek Evenhuis, Amé Hadders, Birgit Kippers, Silke Oosting, Dione Sipma, Kira Sipma, Kirsten Sipma, Lotte Takens, Cecile de Vries.
Rolder Boys JO15-1
Trainer: Marnick Ottens
Spelers: Marc Boerma, Tim Bouma, Lenno Ek, Stan Ernens, Thijmen Hommes, Robin de Lange, Stef Lunsing, Tijn Minks, Bram Noorman, Viggo Sipma, Riemer Teule, Koen Vos, Luuk Wolfkamp, Arjan Zuidberg, Wessel Zwart.
Rolder Boys JO15-2
Trainer: vacature
Spelers: Jesse Boelens, Erik Boerma, Bent Brandsma, Thomas Brouwer, Dean Dissel, Bram Dubbelboer, Alwin Gils, Marciano Hauber, Marco Kuiper, Lars Luinge, Pepijn Smits, Jeroen Stevens, Bjorn Struik, Pelle van der Vaart, Leon Warring.
Rolder Boys MO15-1
Trainer: Rick Buring
Spelers: Mathilde Beijering, Maaike Dekker, Manon Hagting, Jante Holtrop, Demi Lunsing, Kimberley Oldenburger, Rosan Smeenge, Jamila Snoek, Ilse Struik, Melissa Veen, Sarina Weima.
Rolder Boys JO13-1
Trainer: Stijn Wolfkamp
Spelers: Tieme Baris, Tiemen de Bos, Rick Bouma, Daan Hingstman, Leon Holtrop, Jessie de Jong, David Kamst, Allon Keja, David Nieuwenhuis, Dirk-Jan Prummel, Sander Stel, Thijs Warringa, Karst Wientjes.
Rolder Boys JO13-2
Trainer: Jasper Dieden
Spelers: Mans Dikland, Jurn Elling, Mees de Graaf, Guus Heling, Patrick Hindriks, Joey Kuijpers, Youri Kuiper, Koen Minks, Wessel Smeenge, Bart Stevens, Dennis Veen, Kees Vonk, Mack Warring, Harmen Westebring.
Rolder Boys JO11-1
Trainer: Sander Jansen
Spelers: Daan Boelens, Just de Bos, Ruben Kamst, Tim Kruizinga, Thomas Pepping, Keean Struik, Bas van der Veen, Rens Wiechers.
Rolder Boys JO11-2
Trainers: Steijn Bloembergen en Maarten Hommes
Spelers: Gijs Hingstman, Colin van der Kloo, Dave Kok, Bram Luis, Oscar Nieuwenhuis, Niels Nijmeijer, Mark Stoffers, Thijs Stoffers, Jeppe van der Vaart, Bas Waanders.
Rolder Boys JO11-3
Trainer: Rutger Sipma
Spelers: Sem Borghoff, Bjorn Klinkhamer, Finn Koridon, Thijs Stronks, Jop Tigelaar, Yoran Tinge, Dinand Volkmer.
Rolder Boys JO11-4
Trainer: Raimo Bruinsma
Spelers: Stan Benjamins, Erik Brink, Sem van Dobbenburgh, Borre Heus, Jan Mensies, Mads Moerman, Bodil Speulman, Sascha Westebring.
Rolder Boys JO9-1
Trainer: Thomas Dieden
Spelers: Julius van den Berg, Mark Bonder, Niek de Jong, Mike Kok, Ruben Meijer, Tom Nijmeijer, Nik de Zwaan.
Rolder Boys JO9-2
Trainers: Jorn Kuik en Bram Noorman
Spelers: Wilco Brinkman, Gijs Ernens, Laurens Nijholt, Laurens Petersen, Bram Strijk, Linde Warringa, Boris Wientjes.
Rolder Boys JO9-3
Trainer: Rik Holtrop
Spelers: Owen Alberts, Keano Doorn, Camiel Franke, Johnny Jan Hendriks, Gijs Nijenhuis, Demi Sipma, Roan Snaak.
Rolder Boys JO8-1
Trainer: Bram Brugman
Spelers: Yannick Boelens, Nick Borghoff, Femke Brinkman, Silvano Frau, Silvan Lingbeek, Pascal Radix, Domien Westebring.
Voor vragen naar aanleiding van de teamindeling kan contact worden opgenomen met de Voetbaltechnische Commissie via jeugdcoördinator Marnick Ottens ([email protected]).