2023/2024 |
2 (zon) |
1e klasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve poulefase Groep 2 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
2e klasse I |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 2e ronde KO Regio 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 3e ronde KO |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 KO Laatste 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 (zon) |
1e klasse E |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO regio 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 KO regio 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
1e klasse/2e klasse 1e kl. D/E - 2e kl. ABCDHIJK |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse A kp |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 (zon) |
2e klasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 04 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO Regio 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
1e klasse/2e klasse 1F - 2K/L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
1e klasse/2e klasse Finale B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Hoofdklasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve poulefase Groep 2 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 KO-SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
1 (zon) |
2e klasse L |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
1 (zon) |
2e klasse L |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 116 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 KO1 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 KO2 SR3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 Laatste 32 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
JO19-1 |
Hoofdklasse P |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 1 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
4e divisie/hoofdklasse 4F - HK M/P |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, Hoofdklasse P |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, Groep 1 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Groep 1 01 (Cat. A) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
JO17-1 |
Onder 17, JO17-1, Groep 1 25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17 zaterdag, JO17-1, 1e klasse 31 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17 zaterdag, JO17-1, hoofdklasse/1e klasse HKN/31/32 1b nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17 zaterdag, JO17-1, hoofdklasse/1e klasse HKN/31/32 1e nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO17-1 |
Onder 17 zaterdag, JO17-1, hoofdklasse/1e klasse Finale HKN 31/32 nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, Hoofdklasse N |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren, B1, Groep 1 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
B1 |
B-junioren zaterdag, B1, hoofdklasse degradatiereeks HK N nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 30 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, Hoofdklasse N |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
C1 |
C-junioren, C1, Groep 1 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, 1e klasse 31 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |